Музички тобоган

У оквиру Дечије недеље у школи је организован квиз под називом „Музички тобоган“, 7. октобра у матичној, а 8. октобра у подручним одељењима у Чалми. Ученици су се такмичили у различитим играма, а победу су однели ученици VIII разреда, како у Сремској Митровици, тако и у Чалми.

Активност је организовала наставница музичке културе Јелена Стојаковић. У матичној школи су, као чланови жирија, учествовале наставнице Љиљана Релић и Милена Николић, а у подручним одељењима наставнице Наташа Гачић, Снежана Павловић и Александра Богићевић.

Међу играма су се нашле Just dance, валцер, анаграм, препознавање инструмената, музичких тема из цртаних и играних филмова.

Сви присутни су имали прилику да провере своје знање, али и да, уз веселу атмосферу,  развијају такмичарски дух. Погледајте фотографије у прилогу да се уверите!