„Зима, зима, е па шта је“

Дана 13. 12. 2018. године одржана је ликовна радионица већа четвртог разреда, под мотом „Зима, зима, е па шта је…“. Организатор радионице је учитељица IV2 Радослава Волф, а асистенти су биле учитељице Биљана Штерлеман IV3 и учитељица Сандра Зорић IV1. Радионици су присуствовали родитељи ученика, психолог школе Маја Спасојевић. Радови ученика су били разноврсни. Радионицу су посетиле учитељице трећег разреда Ковинка Радекић и Сања Узелац са својим одељењима, као и учитељице другог разреда Биљана Петровић и Јела Милановић са својим ученицима. Изложба радова са радионице биће у холу школе 17. и 18. децембра.

Учитељица Радослава Волф