Секретаријат ближи школским клупама

Покрајински секретаријат за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице покренуо је нову акцију под називом „Секретаријат ближи школским клупама”.
Нашу школу су 12. јуна посетили заменик покрајинског секретара Милан Kовачевић, помоћница Биљана Kашерић, као и Светлана Миловановић и Зоран Мишчевић из локалне самоуправе. Циљ ове радне посете био је утврђивање потреба и проблема са којима се школа сусреће, стања у којем се налазе објекти који припадају нашој школи, као и начина на који су утрошена сва добијена средства за адаптацију, поправке и опремање до сада. Представници Покрајинског секратаријата изнели су обавештења о конкурсима, као и о осталим могућностима путем којих ће у текућој години школа моћи да добије покрајинску помоћ и подршку.