Обележили смо 230 година рођења Вука Караџића

Сваке године на Митровдан традиционално обележавамо годишњицу Вуковог рођења. И ове године 8. новембра 2017. године у школској библиотеци смо одржали литерарни час посвећен Вуку Стефановићу Караџићу, његовом животу и делу, поводом 230 година од његовог рођења. Час су припремили ученици четвртог разреда заједно  са ученицима старијих разреда, у чему су им помогле њихове учитељице Снежана Петровић, Невена Јовановић и Гордана Дурмиши, наставница српског језика Сандра Лукач и библиотекарка Драгица Пољак. Ученици су се потрудили да нас подсете на Вуков живот и дело, кроз разне занимљивости из његовог живота. Направили су и изложбу ликовних радова. Сарадња великих и малих ђака била је веома успешна и изузетно занимљива.