Спортски успеси

На такмичењу у пливању које је одржано на градском базену дана 24. 11. 2021. године наша школа је учествовала са 10 ученика.
Остварени резултати:
Лана Римац, четврти разред, дисциплина делфин – прво место на градском такмичењу, прво место на окружном првенству и пласман на републичко првенство.

Сувић Никола, трећи разред, дисциплина леђно – друго место на градском такмичењу.

Мириловић Илија, седми разред, дисциплина краул – друго место на градском такмичењу.
Дражић Катарина, шести разред, дисциплина прсно – прво место на градском такмичењу, друго место на окружном првенству.

Јовелић Дане, осми разред, дисциплина прсно – прво место на градском такмичењу, прво место на окружном првенству и пласман на републичко првенство.

Такмичење Уличне трке одржане 22.11.2021.
Прво место Теодора Јоксимовић(осми разред) категорија девојчице седми и осми разред.

Честитамо!