„У свету игре и маште“

Дана 17. маја 2019. године свечано смо обележили Дан школе пригодним програмом на тему „У свету игре и маште“. Приредба је одржана у холу школе са почетком у 18.00 часова. Програм је започео хор наше школе премијерним извођењем химне, чији је текст написао ученик Коста Коплић, а музику компоновала наставница Јелена Стојаковић. Присутне је у име школе поздравила директор Драгана Сретеновић.

Програм су припремали ученици нижих и виших разреда заједно са својим учитељицама Ковинком Радекић, Сањом Узелац, Радославом Волф, Биљаном Штерлеман, Сандром Зорић, Браниславом Ђорђевић, Биљаном Петровић, Милицом Џамбић, Горданом Дурмиши, Јелом Милановић, библиотекарком Драгицом Пољак и наставницимa Сандром Лукач, Jеленом Стојаковић и Мирославом Цвијетићем. Ученици су приказали да су подједнако добри у рецитовању, сценском приказу и игри.

У приредби су учествовали многобројни родитељи,ученици,наставници,пензионисани радници наше школе и бројни гости који су са пажњом пратили програм.