Спортске игре младих

Протеклог викенда у Сремској Митровици одржане су Спортске игре младих , као једна од најмасовнијих манифестација у граду намењена деци и омладини. У нешто измењеном и смањеном обиму због вируса корона, основци су се такмичили у фудбалу, баскету три на три, тенису, стоном тенису, игри између две ватре и у тркама на шездесет метара.

На такмичењу у Сремској Митровици ученице наше школе Вања Кечић и Анастасија Станковић, ученице II1 и Ким Сретковић, ученица II2 освојиле су прво место екипно у игри између две ватре и пласирале се на државно такмичење у Прибој, где је њихова екипа заблистала и поново освојила златну медаљу.

Ученица Вања Кечић освојила је прво место појединачно у трчању на 60 метара, а Ким Сретковић друго место. Са државног првенства Спортских игра младих одржаном у Прибоју Вања Кечић је донела још једну златну медаљу у свој град.

Честитамо нашим златним ученицама и желимо им много среће на даљем нивоу такмичења које ће бити одржано у Сплиту, крајем лета.