Изложба ситних животиња

Удружење за заштиту и одгој ситних животиња из Сремске Митровице организовало је 47. изложбу ситних животиња од 8. до 11. новембра 2018. године. Наши ученици су креативним ликовним радовима представили своје кућне љубимце. На отварању изложбе, 9. новембра, у 13.00 часова, победници су добили дипломе и плакете.

Награђени ученици су:

Први разред: Сара Ивић, Инес Чугаљ, Нера Перић, Никола Станић, Огњен Спасојевић, Стефан Јовановић, Тара Кунић, Дејан Савић, Александар Станковић

Други разред: Вања Кечић, Ким Сретковић, Тијана Мрђа, Александар Малбашић, Бранислав Јевтић

Трећи разред: Јована Рајић, Ненад Бишчић, Ана Манојловић, Дуња Танацковић, Миња Глумац, Јелена Грабић

Четврти разред: Јулија Филиповић, Ема Митровић, Сара Каурин, Зорана Драговић

Ученица Ема Митровић добила је пехар за најбољи рад на изложби. Честитамо награђеним ученицима.