Ко станује у бајци?

Библиотека „Глигорије Возаровић“ организовала је тринаести по реду маскенбал за децу под називом „У бајци станујем“. Маскенбал је одржан на платоу, испред Градске библиотеке, 27. септембра, са почетком у 11 часова. Учествовао је велики број деце предшколског и основношколског узраста. Учествовали су и ученици првог и четвртог разреда наше школе. Подршку су им пружиле учитељице Гордана Дурмиши, Биљана Штерлеман, Сандра Зорић и Снежана Петровић, као и библиотекарка Драгица Пољак и многобројни родитељи. Наши ученици су освојили бројне дипломе и пакет књига за школску библиотеку.

Награђени ученици наше школе за појединачне маске су:
1. место Анђела Ђукановић, „Маказоруки“ (I разред);
3. место Бранислав Јевтић, „Принц жабац“ (I разред);

НАГРАЂЕНИ ученици наше школе за групне маске су:
1. место „Црвенкапа и вук“ (I разред);
2. место „Римљани“ (IV разред);
2. место „Шрек и Фиона“ (IV разред);
3. место „Алиса у земљи чуда“ (IV разред).

Похваљени ученици: Јаков Станковић, „Новинар од пре сто година“ (I разред) и
Теодора Баћић (IV разред). Посебну диплому за креативно и редовно учешће на маскенбалу добила је учитељица Снежана Петровић.