У посети Предшколској установи „Пчелица“

Ученици 5. разреда ОШ „Свети Сава“, са својом наставницом Снежаном Павловић, посетили су 4. маја 2018. године другаре из најстарије групе Предшколске установе „Пчелица“, у објекту „Звездица“, у Kамењару. Кроз игру и низ активности ученици наше школе упознали су децу са животним циклусом лептира, односно како се гусеница претвара у лептира. Причали су о важности очувања природе и животне средине. Овим видом сарадње и вршњачке едукације постигнут је изванредан резултат. Деца су научила нешто ново. Уживали су дружећи се са старијим другарима и били веома активни. Захваљујемо свој деци и васпитачицама Љиљи и Мири на сарадњи и лепом дочеку, а пре свега на љубазности и широком осмеху са којим су нас дочекали.