Четвртаци у обиласку културних установа града

Поводом обележавања Новембарских дана ученици четвртог разреда наше школе, заједно са својим учитељицама Радославом Волф, Биљаном Штерлеман и Татјаном Спасојевић, били су у обиласку културних установа нашег града. Свој обилазак започели су посетом Царској палати, где су имали прилику да виде остатке царске палате из доба Римљана. После тога, обишли су Музеј Срема и Лапидаријум. Највећи утисак на ученике оставила је музејска поставка о Другом светском рату и Сунчани сат. Обилазак је завршен посетом галерији „Лазар Возаревић“. Ученици су имали прилику да виде јединствено ремек-дело слику „Круг“, нашег прослављеног сликара Лазара Возаревића.
Деца су уживала у обиласку свог града и његових знаменитости, а уједно су и научили пуно тога из историје града.