Међународни дечји ликовни конкурс Мини рестАРТ

На Међународном ликовном конкурсу малог формата Мини РестАРТ, у организацији Образовно – креативног центра РестАРТ из Велике Плане, и ове, треће године по реду, пристигао је велики број радова. Од пет хиљада пристиглих радова изабрано је хиљаду за изложбу. Велики број радова и одличних ликовних остварења говори да је тема конкурса била инспиративна.

Међу изабраним радовима била су и ликовна остварења ученика четвртог разреда наше школе. Њихови радови ушли су у категорију излагача и били представљени у Градској кући у Великој Плани на ликовној изложби у току месеца новембра под слоганом ,,Дај ми крила један круг“.

Честитамо ученицима: Анђели Свирчевић, Николини Митровић, Слободану Матијевићу, Браниславу Јевтићу, Јовани Јовановић, Сари Грујић и Давиду Марковићу.

Учитељице Милица Џамбић и Снежана Петровић