„Мислиша“

Сергеј Шћурк, ученик III3 разреда наше школе, освојио је прошле школске године 1. место на математичком такмичењу „Мислиша“ са максималних шездесет бодова и пласирао на републичко такмичење.

Ситуација са пандемијом спречила је организаторе да створе безбедне услове за све учеснике који су се пласирали на републичко такмичење, које је требало бити одржано у априлу. Такмичење је планирано за септембар, али одлуком организатора, ипак неће бити одржано. Учесници су добили захвалнице и пригодне поклоне.

Његова другарица из разреда Искра Глигорић освојила је 2. место на такмичењу са само пет бодова испод максимума.

Честитамо ученицима на постигнутим резултатима, са жељом да и ове школске године буду подједнако успешни.