Општинско такмичење из страних језика

Општинско такмичење из стрaних језика је ове школске године одржано у просторијама „Mитровачке гимназије“ у Сремској Митровици. У суботу, 23. фебруара, одржано је такмичење из енглеског језика за ученике осмог разреда. Петоро ученика наше школе је учествовало на такмичењу; четворо ученика из матичне школе (Стефан Вујасиновић, Марко Окановић – одељење VIII2, Александар Живанић – VIII3, Ена Бућан – VIII1) и Татјана Рајшић, ученица подручног одељења у Дивошу. Предметни наставници: матична школа – Милка Васиљевић Арбановски, подручно одељење  – Маја Бисерчић. Ученици су били у пратњи наставнице Милке Васиљевић Арбановски.

Са освојена 32 бода (3.место) на следећи ниво такмичења се пласирала ученица Татјана Рајшић (Дивош).

Такмичење из шпанског, руског, италијанског и немачког одржано је 24. фебруара. Ученица VIII 2 одељења Катарина Кирш, чија је предметна наставница Верица Петковић, освојила је друго место и пласирала се на окружно такмичење.