Имплементација еЗбирке као помоћног наставног средства у математици

Данас, 20. марта 2018. године, у Градској библиотеци „Глигорије Возаровић“, одржано је предавање, а затим и радионица на тему „Имплементација еЗбирке као помоћног наставног средства у математици“. Предавању је претходила изложба ликовних радова ученика ОШ „Свети Сава“ на тему „Осна симетрија у природи“.

Скупу су присуствовали наставници математике из основних школа „Бошко Палковљевић Пинки“ и „Јован Поповић“ из Сремске Митровице, „Трива Витасовић Лебарник“, из Лаћарка, „Јован Јовановић Змај“, из Мартинаца, као и наставнице математике из наше школе Aлександра Богићевић, Бојана Малбашић и Снежана Петковић. Овај скуп је организовала Библиотека „Глигорије Возаровић“, а реализатор активности је била Соња Влајин, професор математике из ОШ „Свети Сава“.