Квиз знања ,,Живот и дело Иве Андрића“

Ученици наше школе узели су учешћа у „Новембарским данима“ учествујући у квизу знања „Живот и дело Иве Андрића“, које је било у организацији Ученичког парламента ОШ „Добросав Радосављевић – Народ“ у Мачванској Митровици.
Нашу екипу су чинили ученици: Јована Лукић VII2 и Алекса Вујић VII1 (из матичне школе) и Валентина Јанковић и Снежана Лукић (подручно одељење из Чалме). Наша екипа је заузела 3.место које је делила по идентичном броју бодова (17) заједно са ОШ „Бошко Палковљевић Пинки“ из Сремске Митровице.
Друго место су делиле ОШ „Слободан Бајић Паја“ и ОШ „Јован ЈОвановић Змај“ из Сремске Митровице (18 бодова).
Прво место је заузела школа која је била и домаћин „Добросав Радосављевић Народ“ из Мачванске Митровице (19 бодова).
Циљ овог квиза знања је био дружење деце у оквиру манифестације „Новембарски дани“ на нивоу основних школа.

Наставница грађанског васпитања Јелица Радосављевић