Дан школе

Дан наше школе свечано је обележен 18. маја пригодним програмом на тему „Другараство“, у холу школе, са почетком у 18.00 часова. Програм су припремили ученици нижих разреда, заједно са својим учитељицама и наставницама енглеског језика. Ученици су показали да су подједнако добри у рецитовању, свирању, сценском приказу и игри.
Програм је отворио велики хор, извођењем песме „Буди ми пријатељ“. Присутне је, у име школе, поздравила Драгана Сретеновић, директор, која је говорила о успесима наших ученика у овој школској години, похваливши све ученике који су постигли значајне резултате на многобројним такмичењима из свих наставних области. У приредби су уживали и многобројни родитељи, ученици, наставници, пензионисани радници наше школе и бројни гости, који су са пажњом пратили програм.