Ученици наше школе присуствовали показној вежби Жандармерије

На Тргу Ћире Милекића у оквиру Новембарских дана 10. новембра је изведена показна вежба Специјалистичког одреда Жандармерије из Новог Сада. Припадници Жандармерије су присутнима приказали како изгледају вежбе и тренинзи који су им неопходни за рад. Пошто је манифестација интерактивног карактера, присутни су могли да разговарају са припадницима Одреда и добију одговоре на питања која их интересују. Они су приказали своје вештине и опрему коју користе, док су ученици IIIса учитељицом Сандром Зорић уживали у овој манифестацији. Могли су да се опробају у некој од вежби, вожњи или другој демонстрираној активности као што је  спуштање низ сајлу, облачење униформе, коришћење опреме, боравак у возилу, маскирање и др.