Обележили смо Дечју недељу

Под мотом Дечје недеље „Градимо мостове међу генерацијама – за радост сваког детета“ ученици наше школе заједно са својим учитељима, наставницима и библиотекарком организовали су низ активности. Подједнако су били активни и ученици из матичне школе, као и ученици из подручних одељења. Према предвиђеном плану, активности су се свакодневно низале. Дружили смо се на спортским теренима, играли се научника, шетали под маскама и јесењим шеширима, обилазили историјске знаменитости нашег града, са поносом приказали своје кућне љубимце, рецитовали, такмичили се у знању и креативно изражавали. Сви чланови наше школе потрудили су се да током Дечје недеље саграде неке од ових мостова. Ова недеља била је посвећена само деци и њиховим жељама, а њиховој радости није било краја.

Шеширијада

Изложба кућних љубимаца

Активности у школској библиотеци

Дечја права кроз ликовне радионице