„Мост разумевања – међугенерацијска солидарност“

Поводом обележавања 1. октобра, Међународног дана старијих особа, а под покровитељством Министарства просвете науке и технолошког развоја, у сарадњи са Црвеним крстом Србије, Повереник за заштиту равноправности расписао је конкурс за најбољи литерарни рад, ликовни рад и фотографију на тему „Мост разумевања – међугенерацијска солидарност“. Ученици наше школе учествовали су на литерарном конкурсу. Послато је шест ученичких радова. Андреа Станић, ученица VI2 разреда, освојила је прво место у категорији литерарних радова, на нивоу републике. У понедељак, 1. октобра 2018, у 11.00 часова, испред Галерије Српске академије наука и уметности проглашени су победници у свим категоријама. Ученица Андреа Станић присуствовала је додели награда и диплома. Као награду добила је мобилни телефон нове генерације. Ово је велики успех за Андреу, као и за нашу школу, јер су на конкурсу учествовали ученици из целе Србије. Честитамо!

MEDIJSKE OBJAVE_izlozba Most solidarnosti-medjugeneracijska solidarnost 2018

Poverenica_pismo zahvalnosti (1)