У сусрет Новој години

Поводом новогодишњих празника учитељи и ученици наше школе, у граду и подручним одељењима, организовали су низ активности. Правили су јелке, честитке, снежне кугле, Снешка од чарапе, Деда Мраза од пластичне и лимене амбалаже и друге новогодишње украсе од рециклираног материјала. Уживали су у овим радионицама у жељи да што лепше украсе учионице и хол школе.

Активности ученика у матичној школи

Сања Узелац, Ковинка Радекић, Радослава Волф, Гордана Дурмиши и Снежана Петровић, учитељице другог, трећег и четвртог разреда, заједно са својим ученицима, организовале су креативне радионице и изложбе радова од рециклираних материјала. Ученици IV2 разреда организовали су радионицу на којој је учествовала мама Слађа, мама ученика Михајла Милошевића. Били су веома креативни и направили новогодишњу јелку која краси хол наше школе.

Активности ученика у Чалми

Ово празнично расположење улепшали су својим радовима и ученици из Чалме.  Учитељице Нада Маховац, Дајана Јевтић, Милка Драгановић и Снежана Симеуновић, заједно са својим ученицима, организовале су креативне радионице и изложбу радова. Ученици четвртог разреда приказали су и новогодишњу представу „С Деда Мразом на путу око света“. Приредбу су припремили за ученике од првог до трећег разреда, предшколце и родитеље. Потрудили су се и сами направили костиме и украсе за сцену.

Активности ученика у Дивошу

Тања Спасојевић, учитељица првог разреда, заједно са својим првачићима,  организовала је креативну радионицу на којој су правили новогодишње украсе.

Ученици из Чалме и Дивоша учествовали су на конкурсу „Пиши Деда Мразу“ у организацији ЈП ПТТ „ПОШТА СРБИЈЕ”. Пошта Србије је и ове године, уочи најрадоснијих зимских празника, позвала малишане у авантуру писања писама. Наши ученици су послали своје цртеже, стихове, приче, поруке и жеље Деда Мразу.

Активности на часовима грађанског васпитања

ИЗБОР ЗА НАЈЛЕПШУ НОВОГОДИШЊУ ЧЕСТИТKУ

На часовима грађанског васпитања ученици од 5. до 7. разреда показали су велику креативност приликом израде новогодишњих честитки. Након гласања жири је одабрао најлепшу честитку.

У категорији 5. разреда:
1. место – Дуња Глумац