Наставници и ученици наше школе посетили су Сајам науке

Највећи научни фестивал у региону, Фестивал науке, једанаести по реду, приредио је од 14. до 17. децембра на Београдском сајму најбољу научну забаву за све узрасте. Сви заинтересовани и ове године могли су у сусрету са научницима да испробају различите научне експерименте и упусте се у незаборавне научне авантуре. Многи музеји, средње школе, факултети представили су своје експонате. Наставници и ученици наше школе посетили су Сајам науке 14. децембра 2017. године. На штандовима Сајма ученици су имали прилику да учествују у извођењу експеримената из области физике, хемије, математике, медицине, информатике… Ученици су били веома радознали и уживали су. Наставници који су водили ученике су Соња Влајин, Александра Богићевић, Бојана Малбашић, Снежана Павловић, Даница Вејновић, Наташа Гачић, Сања Бугаџија и Југослав Живановић.

.